Notice: Array to string conversion in /home/h167248/domains/ahvazclinic.ir/public_html/wp-content/themes/clinicmehrzad/header.php on line 9
کاشت مو SUT | هزینه کاشت مو SUT

کاشت مو SUT

ژوئن 4, 2020
تعداد بازدید : 371

کاشت مو SUT اهواز

امروزه خانم ها و آقایون زیادی در سراسر دنیا از معضل کم مویی در رنج هستند که عوامل و دلایل زیادی باعث کم مویی یا طاسی سر میشود، از جمله فشارهای روحی و جسمی و عادات بد غذایی و از همه مهم تر کم مویی بیشتر مواقع ارثی است و امروزه پروسه کاشت مو طرفداران زیادی در زمینه کاشت موی سر، ابرو، ریش و حتی سبیل پیدا کرده است.
تنوع و تکنیک ها زیاد است یکی از این روش ها کاشت مو sut است.

کاشت مو SUT اهواز
پس از سال ها تحقیق در مورد کاشت موی سر نتیجه گیری شده که یکی از اهداف مهم کاشت مو و اولویت های مهم کاشت مو و ذخیره ی بانک موی افراد در کاشت مو و جلوگیری از آسیب دیدن فولیکول ها هنگام برداشت و کاشت مو فرد مورد نظر است.
چندین سال طول کشید تا تحقیقات به سرانجام رسید و روشی جدیدی ارائه شد که در آن ذخیره بانک موی افراد و آسیب ندیدن فولیکول ها مورد توجه واقع شده است، در روش کاشت مو sut برداشت مو به صورت پراکنده هست که با دستگاه اتوماتیک انجام میشود که این تک تک برداشته شدن باعث میشود اشخاص متوجه کاشت موی سر در فرد مورد نظر نشوند و کاشت کاملا طبیعی نشان داده شود.

موفقیت در کاشت مو sut

برای برداشت موی سر تحقیقات فراوانی انجام شده جهت اینکه هنگام برداشت موی سر فولیکول ها آسیب نبینند و پرتاب نشوند، امروزه میزان از دست دادن فولیکول ها به حداقل یا حتی صفر رسیده است یعنی اینکه هر اندازه مو برداشت میشود همان اندازه مو هم کاشته میشود.
یکی دیگر از معایب گذشته برداشت مو که الان با روش کاشت مو sut برطرف شده این است که برداشت مو زمان زیادی طول میکشد و هم تکنیسین خسته میشود و هم بیمار و کیفیت کار هم به شدت پایین می آمد، اما الان با روش کاشت مو sut که هم سرعت و دقت کار زیاد شده و هم تا حد الامکان همه فولیکول ها رو مورد استفاده قرار میدهند.

موفقیت در کاشت مو sut

نحو کاشت مو sut

در کاشت مو به روش sut مو های فرد به وسیله ی پانچ از محل مورد نظر برداشته میشوند و فریز میشوند و بعد به محل کم موی مورد نظر برده و کاشته میشوند.
فریز کردن باعث سالم ماندن و آسیب ندیدن فولیکول مو ها میشود، در هر دفعه کاشت مو sut حداقل ۱۴ الی ۱۵ هزار فولیکول را پیوند میزنند که در روش کاشت مو sut یکبار عمل کاشت کفایت میکند و نیاز به تکرار مجدد عمل کاشت مو نیست.
در کاشت مو sut خط رویش به سلیقه ی خود فرد متقاضی است.
کاشت مو sut بدون بیهوشی، بدون درد، بدون خون ریزی، بدون جراحی است و درصد خطا و اشتباه در کاشت مو sut حداقل است.

کاشت مو sut بهتر است یا fit

در کاشت مو sut همه مراحل برداشت مو و فریز کردن و کاشت مو در یک مرحله انجام می پذیرد، اما در کاشت مو fit حداقل نیاز به چند جلسه متوالی دارد. برداشت مو در روش sut تماما به وسیله دستگاه اتوماتیک انجام میگیرد، این در حالی است که در روش fit تماما به وسیله تکنیسین های تجربی صورت میگیرد. یکی از موارد دیگر کاشت با روش sut رعایت کامل اصول بهداشتی است که خیلی مهم است، در کاشت با روش sut تمامی مو ها در محفظه ای در دستگاه نگه داشته میشود بدون دخالت دست، در حالیکه در کاشت با روش fit با دخالت دست همراه است.

مورد دیگر این است که در تراکم مو هم این دو روش متفاوت هستند در کاشت مو sut موها خیلی متراکم و پر پشت هستند که باعث تعجب همگان میشود ولی در کاشت مو fit تراکم خیلی پایین است. در کاشت مو sut عمل کاشت بدون خون ریزی، بدون درد شدید و جراحی است. از اصلی ترین مشکلات در کاشت fit دوران نقاهت بعد از کاشت است و بیمار دچار مشکل میشود ولی در کاشت مو sut نقاهت ندارد و فرد بعد از کاشت به زندگی عادی خود ادامه میدهد. به علت استفاده از تکنولوژی پیشرفته در کاشت مو sut انجام کار کاشت با دقت و ظرافت بالایی صورت میگیرد. در کاشت مو sut رویش بسیار طبیعی را مشاهده خواهید کرد در حالیکه در fit رویش طبیعی را شما مشاهده نخواهید کرد

خدمات مرتبط

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*