Notice: Array to string conversion in /home/h167248/domains/ahvazclinic.ir/public_html/wp-content/themes/clinicmehrzad/header.php on line 9
کاشت مو FUT | کاشت مو FUT اهواز | هزینه کاشت مو FUT

کاشت مو FUT

ژوئن 4, 2020
تعداد بازدید : 443

کاشت مو FUT اهواز خوزستان

پرپشتی موها یکی از معیار های جذابیت به شمار میرود و عامل اعتماد به نفس انسان هاست، و همواره کسانی که موهای کم پشتی دارند به دنبال راهی برای معالجه هستند. پزشکان و متخصصین بعد از انجام تحقیقات فراوان به یک روش کاشت مو رسیدند که میتواند در کوتاه ترین زمان و با کمترین عوارض این مشکل را برطرف کند.

کاشت مو FUT اهواز
این روش کاشت به اسم کاشت مو FUT شناخته شده است که در آن نواری به عرض 2 یا 3 سانتی متر و طول 26 تا 27 سانتی متر مو را از موی مشت سر ( بانک مو ) اشخاص مراجعه کننده برداشت میکنند و آن را با دقت بدون آسیب رساندن به فولیکول موها در کم ترین زمان به نواحی کم پشت سر انتقال داده و عمل کاشت را انجام میدهند. در واقع کاشت مو FUT در یک عمل بیهوشی انجام میگیرد که در آن بیشترین تعداد مو را می کارند و بازدهی بسیار بالایی دارد و بیش از 90 درصد موهای کاشته شده در کاشت مو FUT رشد خواهد کرد.

کاشت مو FUT چیست؟

همان طور که گفته شد در کاشت مو FUT یک نوار مو از قسمت پشت سر که پرپشت تر هستند و ریزش مو در آنجا کم تر است و موها قوی تر هستند برداشت می شود و به نواحی کم پشت سر یا به اصطلاح طاس سر برده و بدون آسیب به فولیکول موها عمل کاشت مو انجام میشود.

کاشت مو FUT چیست؟

برای این عمل کاشت مو FUT جراح ابتدا پوست سر فرد متقاضی را بی حس میکند و یک برش از موهای قوی و بدون ریزش برمی دارد سپس پوست سر را بخیه میزند که یک بخیه ی کوچک است و میتوان با بقیه موها پوشش داده شود، جراح این نوار مو را زیر میکروسکوپ میبرد بدون آسیب زدن به فولیکول موها، مو ها را دونه دونه از هم جدا میکند و سپس روی قسمت کم پشت یا طاس سر شخص متقاضی سوراخ های خیلی ریز و زیادی را ایجاد میکند و موها را با دقت می کارد و سپس آن ناحیه را ضدعفونی کرده و با بانداژ میبندد. شما میتوانید با کاشت مو FUT از داشتن موهایی که خیلی طبیعی رشد کرده لذت ببرید.

کاشت موی FUT برای چه کسانی مناسب است؟

برای کسانی که طاسی موهای سرشان کم باشد روش کاشت مو FUT بسیار مناسب است اما کسانی که طاسی موی سرشان خیلی زیاد باشد کاشت مو FUT کمک زیادی نمیتواند به آنها بکند و باید از روش کاشت موی FIT یا ترکیب روش کاشت مو FUT و کاشت مو FIT استفاده شود.

در کاشت مو FUT باید خاصیت کشسانی پوست پشت سر فرد متقاضی زیاد باشد تا بعد از برداشت حدود یک سانتی متر مو قابل ارتجاع باشد برای بخیه زدن، در غیر اینصورت نمیتوان از FUT استفاده کرد؛ کسی که میخواهد عمل کاشت مو FUT را انجام دهد باید تراکم مو های پشت سرش زیاد باشد اگر کم پشت باشد عملا روش FUT بی تاثیر میشود.

هزینه کاشت مو FUT

همچنین برای انجام عمل کاشت مو FUT نباید در پشت سر محل برداشت مو ها کیست و یا جای بخیه و جراحی باشد. کسانی که عمل کاشت مو FUT را انجام میدهند نباید نسبت به یک ذره جای بخیه حساسیت نشان دهند اگر اینطور است و شخص حساس است نباید عمل کاشت مو FUT را انجام دهد.

مقایسه کاشت مو FUT یا FIT

در کاشت مو FUT فرایند عمل کاشت مو میتواند توسط تکنسین ها انجام پذیرد، اما در کاشت مو به روش FIT عمل کاشت مو صرفا باید توسط پزشک معالج صورت گیرد در غیر اینصورت عوارض زیادی در پی خواخد داشت و نتایج آن نامطلوب خواهد بود و حتی ممکن است به بیمار صدمه برسد.

  •  در کاشت FUT بالای 95 درصد از متقاضیان راضی هستند چون در این روش ضریب خطا بسیار پایین است، و متقاضیان از زیبایی و کیفیت کار بسیار راضی هستند.
  • در کاشت مو FUT نسبت به کاشت مو FIT میتوان در عمل کاشت تعداد زیادی از موها را در یک جلسه انجام داد با بازدهی بسیار بالاتر نسبت به روش کاشت مو FIT.
  • همچنین کاشت مو FUTو کاشت مو SUT از لحاظ اقتصادی بسیار با صرفه تر از روش های دیگر است.

خدمات مرتبط

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*