Notice: Array to string conversion in /home/h167248/domains/ahvazclinic.ir/public_html/wp-content/themes/clinicmehrzad/header.php on line 9
کاشت مو FUE اهواز | کاشت مو FUE | هزینه کاشت مو FUE | کاشت مو SUPER FUE

کاشت مو FUE

ژوئن 4, 2020
تعداد بازدید : 863

کاشت مو FUE اهواز خوزستان

بیش از نصف مردم دنیا چه خانم ها و چه آقایان از کم پشتی موهایشان رنج میبرند حاضر نیستند که از کلاه گیس یا اصلاح یا روش های دیگر استفاده کنند، کاشت مو FUE یکی از روش های کاشت مو پیشرفته است در واقع دنباله یا کامل کننده ی کاشت مو FUT است که در کاشت مو FUT جای بخیه در پشت سر فرد باقی می ماند، در روش کاشت مو FUE جراح یا متخصص با دقت و ظرافت بسیار زیادی یک لایه نازک از پوست سر را برمیدارد بدون اینکه آسیبی به مو ها، اعصاب یا هر چیز دیگری در سر بزند.

پیوند این قسمت ها را به صورت برش های کوچک انجام میدهند که بیمار نباید در طول جراحی احساس درد کند.

کاشت مو FUE اهواز خوزستان

تفاوت کاشت مو به روش FUE با کشت مو به روش FUT

  • در روش کاشت مو FUE مدت زمان بهبودی افراد متقاضی بسیار کم تر از روش کاشت مو FUT است.
  •  در کاشت مو FUT به دلیل برش نواری، زخم بر جای مانده یا جای بخیه در پشت سر زیاد است اما در کاشت مو FUE چون برداشت فولیکول ها به صورت انفرادی است این زخم بسیار کوچک و غیر قابل دید است.
  • روش کاشت مو FUE بدون نیاز به عمل جراحی و هیچ دردی، عمل کاشت صورت میگیرد و نهایتا دوره ی بهبود یک هفته به طول می انجامد؛ اما در روش کاشت مو FUT یک نوار مو از پشت سر برداشت میشود به همین دلیل بیشتر از دو هفته زمان بهبودی طول میکشد و جای بخیه ی آن هم پست سر باقی میماند.

تفاوت کاشت مو به روش FUE با کشت مو به روش FUT

  •  در کاشت مو FUE حتی اگر پوست سر افراد سفت هم باشد باز میتوان عمل کاشت مو را انجام داد چون برداشت مو ها انفرادی است اما در کاشت مو FUT باید پوست سر خاصیت کشسانی زیادی داشته باشد.
  •  هزینه کاشت مو FUE نسبت به کاشت مو FUT بیشتر است به دلیل همین حرفه ی اقتصادی، بعضی ها روش کاشت مو FUT را ترجیح میدهند.
  •  کاشت مو FUE روشی کم تهاجمی تر است و بیماران این عمل را در بی حسی و بدون درد انجام میدهند و بهبودی شان سریع است چون آسیب های وارد شده به پوست سر کمتر است.

مزایا کاشت مو FUE

در روش کاشت مو FUE نیازی به بیهوشی فرد متقاضی نیست و عمل کاشت بدون بیهوشی انجام میشود. در این روش هیچ عوارضی مشاهده نمیشود یا عوارض آن بسیار کم است. در کاشت مو FUE شکل موهای کاشته شده کاملا طبیعی است و رشدشان نیز مثل بقیه قسمت های سر طبیعی رشد میکند.

مزایا کاشت مو FUE

اثر بخشی خیلی سریعی دارد و دوره ی نقاهت آن کوتاه است و هیچ جای بخیه ای هم مشاهده نمیشود. روش کاشت FUE اثر طولانی و نتایج بسیار خوبی دارد و همچنین این روش کم ترین میزان تهاجم را دارد و حتی کسانی که قسمتی از سرشان سوخته و یا زخمی شده و به این دلیل موهای آن قسمت رشد نمی کنند میتواند از روش کاشت مو FUE استفاده کنند و برایشان سودمند باشد. ورزش، کارهایی که باید فورا بعد از عمل کاشت مو انجام شوند و مثلا دوباره به ورزش های سخت برگردند هم میتوانند بعد از کاشت مو FUE انجام دهند.

کاشت مو به روش SUPER FUE

در کلینیک های زیادی کاشت مو به روش سنتی انجام میشود که باعث ترس افراد متقاضی میشود. کاشت مو به روش SUPER FUE کمک میکند تا اشخاص زیادی برای کاشت مو به کلینیک ها مراجعه کنند، روش کاشت مو SUPER FUE برای همه اشخاص چه آنها که مشکل ریزش مو دارند و چه آنها که مشکل کم مویی یا طاسی سر دارند مناسب و جواب گو است، که به عنوان یکی از جدید ترین و موثر ترین متد روز دنیا برای کاشت مو است که بسیار مفید واقع میشود.
امروزه هر چقدر از روش های جدید تر استفاده شود نتایج حاصل بهتر خواهد بود، از این روش کاشت مو FUE میتوان علاوه بر کاشت مو ی سر، در کاشت ریش و سبیل و کاشت ابرو نیز استفاده کرد و زیبایی و جذابیت خود رد چند برابر کرده و از آن لذت ببرید.

خدمات مرتبط

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*