Notice: Array to string conversion in /home/h167248/domains/ahvazclinic.ir/public_html/wp-content/themes/clinicmehrzad/header.php on line 9
کاشت مو Fit | کاشت مو FIT اهواز | هزینه کاشت مو FIT خوزستان

کاشت مو FIT

می 14, 2020
تعداد بازدید : 301

کاشت مو FIT :اهواز خوزستان

افراد زیادی را می شناسیم که از ریزش مو و مشکل طاسی سر رنج می برند امروزه با توجه به دلایل مختلفی مانند تغذیه نا مناسب، استرس و فشارکاری، ریزش مو در افراد افزایش یافته است، اما خوشبختانه با وجود پیشرفت های زیادی که در زمینه کاشت مو ، ترمیم ریزش مو و رفع طاسی سر وجود دارد افراد می توانند تا از روش های مختلفی جهت ترمیم و جلوگیری از ریزش مو استفاده کنند.

کاشت مو FIT :اهواز خوزستان

کاشت مو FIT امروزه یکی از روش های رفع طاسی و یا تراکم کم مو در مردان و زنان است که این روش در بیشتر مردانی که دچار طاسی ژنتیکی در جلو-پشت و بخشی از کناره سر هستند شامل می شود. امروزه روش های کاشت مو به 3 نوع اصلی FIT،FUT وSUT تقسیم می شوند که ما در این بخش به بررسی کاشت مو به روش fit می پردازیم با توجه به این که این روش نیاز به جراحی ندارد از این رو یک متد نسبتاً دائم برای جبران موهای از دست رفته می باشد.

کاشت مو fit چیست

همان طور که گفتیم برای کاشت مو و رویش مو و ترمیم آن روش های مختلفی وجود دارد که در میان آن ها استفاده از کاشت مو FIT به عنوان یک روش طبیعی برای درمان کم مویی است که در این روش پیوند از طریق شکاف شکل می گیرد. پزشک می تواند تا در این روش از فولیکول های ناحیه پشت سر برای رفع کم پشتی در قسمت گیرنده مو استفاده می شود.

کاشت مو FIT با توجه به این که بدون جراحی صورت می گیرد از این رو خطرات و عوارض کمتری نیز برای فرد دارد که پزشک و تیم کاشت مو می تواند این کاشت را در ۳ ساعت انجام دهد
درباره روش کاشت مو در این روش باید بگوییم که همان طور که در ابتدای بخش گفتیم جراحی خاصی صورت نمی گیرد و در این روش برای کاشت مو پزشک متخصص توسط با فرو کردن سوزن هایی نازک از موی سر فرد برداشته و این مو را در ناحیه ی بدون مو کاشت می کند نوع پانسمان در این روش کاملا سطحی است و برای حفظ کیفیت موی کاشته شده باید حداکثر یک روز بماند.

هزینه کاشت مو FIT

با توجه به پیشرفت هایی که امروزه در زمینه فناوری ‌های کاشت مو به وجود آمده است خوشبختانه شاهد نتیجه های بسیار مناسبی از کاشت های مو هستیم و همین مسئله باعث شده تا امروزه با توجه به متعادل‌ بودن هزینه کاشت مو در ایران، تعداد متقاضیان کاشت مو افزایش داشته باشد.
در بیشتر کلینیک های که زیبایی و کاشت مو انجام می شود قیمت کاشت مو FIT بر اساس میزان گرفت ها یعنی همان پیوند  ، محاسبه می شود. در بسیاری از کشور های دنیا این نوع جراحی زیبایی بسیار گران قیمت است.

هزینه کاشت مو FIT

مراقبت های بعد کاشت مو به روش FIT

معمولا با افزایش سن در بیشتر افراد شاهد کم پشت شدن مو هستیم که این ریزش مو باعث می شود تا علاوه بر پایین آمدن اعتماد به نفس فرد دچار بسیاری از مشکلات روحی دیگری شود امروزه همان طور که گفتیم راه های بسیاری برای مقابله با مشکل ریزش و طاسی وجود دارد که یکی از آنها جراحی کاشت مو است. این نوع جراحی نیز مانند سایر جراحی های دیگر برای نتیجه گیری نیاز به مراقبت دارد که ما در این بخش به آن ها می پردازیم.

  •  بایستی تا بعد از جراحی هر ۲۰ دقیقه یک بار ناحیه پیوند شده مو و بخیه را محلول آب سالین اسپری کنید می توانید تا از آب لوله کشی نیز استفاده کنید. و این که به آرامی کمپرس یخ را روی پانسمان قرار دهید
  • برای برداشتن پانسمان باید یک روز بعد از جراحی به مطب پزشک تان مراجعه کنید.
  •  در زمان اسپری حواستان باشد تا به موهای کاشت شده دست نزنید.
  •  زیاد آب بنوشید و به مقدار کافی غذا میل کنید.
  •  اولین حمام را روز چهارم باید انجام دهید که بهتر است تا برای شستن سر از شامپوی درخت چای استفاده کنید و از ماساژ دادن سرتان بپرهیزید .
  •  تا دو هفته بهتر است موهایتان را با فشار زیاد به کف سر ماساژ ندید و بعد از چهارده روز می توانید شستشوی معمولی موهایتان را شروع کنید.
  •  از انجام فعالیت های سنگین ورزشی برای وارد نکردن فشار روی زخم ها خودداری کنید.
  •  مصرف انواع ویتامین ها، آسپرین، ایبوپروفن، داروی آرتروز را برای سه روز بعد از جراحی ممنوع کنید
  •  در صورت بروز سردرد برای کاهش آن می توانید تا از استامینوفن استفاده نمایید.
  •  تشکیل گرافت های دلمه ای بعد از جراحی طبیعی است که بعد از یک هفته می افتند. و افتادن چند تار در این حین طبیعی است و اصلا جای نگرانی ندارد. حواستان باشد که دلمه ها را هرگز نخراشید تا دچار عفونت نشوید.

خدمات مرتبط

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*