Notice: Array to string conversion in /home/h167248/domains/ahvazclinic.ir/public_html/wp-content/themes/clinicmehrzad/header.php on line 9
کاشت ریش و سبیل اهواز | هزینه کاشت ریش و سبیل | روش کاشت ریش و سبیل

کاشت ریش و سبیل

ژوئن 4, 2020
تعداد بازدید : 1783

کاشت ریش و سبیل اهواز

کلینیک اهواز خوزستان با ارائه خدمات کاشت مو کاشت ریش اهواز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.

یکی از مشکلات بزرگ برای اکثر آقایان در سراسر دنیا کم پشتی موی سر، ریش و سبیل، طاسی سر و یا سکه ریش هست که از آن رنج میبرند، متخصصان گاها روش های درمانی را روی متقاضیان انجام میدهند اما دائمی نیست و موقت و زود گذر است که باعث نارضایتی افراد مراجعه کننده میشود.
یکی از بهترین شیوه های حل این مشکل کم پشتی و یا طاسی، روش کاشت ریش و سبیل به صورت طبیعی هستش که دائمی و قابل رشد است. با کاشت ریش و سبیل حتی قسمت هایی از صورت که جای زخم یا سوختگی یا لک و جوش هست پوشانده میشود و زیبایی دوباره به صورت اشخاص باز میگردد.

برای اطلاع از قیمت و دریافت مشاوره با کلینیک زیبایی اهواز خوزستان تماس بگیرید.

کاشت ریش و سبیل اهواز

روش کاشت ریش

در روش کاشت ریش موهای برداشت شده یا به اصطلاح گرفت ها را معمولا از قسمت پشت سر برداشت میکنند و عمل کاشت ریش و سبیل را به چند صورت مختلف انجام میدهند، برای مثال:

  •  روش کاشت ریش و سبیل FIT (یکی از روش های خیلی قدیمی و تقریبا بدون کاربرد است که با استفاده از پانچ برداشت مو صورت میگیرد)
  •  روش کاشت ریش و سبیل FUE (ای روش دقیق تر و با سرعت بالایی صورت میگیرد و برداشت گرفت هم به وسیله ی دستگاه برقی FUE انجام میگیرد)
  • روش کاشت ریش و سبیل SUT (این هم تقریبا شبیه روش FUT است و فقط یک اسم غیر علمی بدون پایه و اساس است)
  • روش کاشت ریش و سبیل super FUE (این روش هم مثل روش FUE است با این تفاوت که این جا بعد از برداشت گرفت ها آنها را مرتب و دسته بندی کرده و کات میکنند بعد در محل مورد نظر کاشت را انجام میدهند تا طبیعی تر جلوه کند)
    گرفت هایی که با روش های ذکر شده برداشت میشود را بر اساس ضخامت و نوع آنها دسته بندی میکنند بعد محل یا ناحیه ی که قرار است عمل کاشت را انجام دهند را طبق سلیقه ی متقاضی طراحی میکنند و شکاف های خیلی ظریفی را در آن نواحی طبق زاویه ی خواب موها، عمق و تعداد موها ایجاد میکنند. این تعداد شکاف ها هستند که تعیین میکنند چه تراکمی از مو در آن محل کاشته شود.

کاشت ریش و سبیل باید در عمق مناسب باشد زیرا اگر کاشت موها در سطح کم عمق انجام بگیرد مو زودتر به مرحله رشد میرسد اما دوام آن خیلی کم است و برای ماندگاری بیشتر باید عمق متناسب باشد و کیفیت و نتیجه ی نهایی بستگی به زاویه ی خواب موها در کاشت ریش و سبیل است که بسیار حائز اهمیت است، و عمل کاشت باید در زمان کوتاهی و با دقت زیادی انجام بگیرد و نباید به ریشه ی موها هیچ آسیبی برسد در غیر اینصورت موها رشد نخواهند کرد و بعد چند ماه رشد و حتی اصلاح موی سر و سبیل و ریش به حالت حالت طبیعی باز گردد.

روش کاشت ریش

هزینه کاشت ریش و سبیل

هزینه کاشت ریش و سبیل به تعداد موها و تراکم شان بستگی دارد. کاشت ریش و سبیل و ابرو ( موی صورت ) و موی سر را ماهر ترین و بهترین متخصصان کاشت مو انجام میدهند؛ و از کادر درمانی با تجربه بهره گرفته میشود و با تضمین انجام میگیرد و در ضمن این تراکم کاشت هم به درخواست افراد متقاضی انجام میگیرد، پس در واقع این خود شما هستید که هزینه  کاشت ریش و سبیل تان را تعیین میکنید.

برای اطلاع از هزینه کاشت ریش و سبیل اهواز با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سن کاشت ریش

به نظر شما سن کاشت ریش در چه محدوده ی زمانی باید انجام گیرد؟
در واقع برای کاشت ریش و سبیل هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد و افراد هر وقت مایل بودند میتوانند از این روش معجزه آسا کاشت ریش و سبیل بهره ببرند.
در واقع از همان ابتدای سن بلوغ و شروع رشد موی ریش و سبیل میتوانند عمل کاشت ریش و سبیل را انجام دهند اما متخصصان پیشنهاد میکنند افراد تا سن تقریبا ۲۶ یا ۲۷ سالگی صبر کنند چون تا این دوره ی سنی امکان رشد و رویش طبیعی موهای سر و صورت وجود دارد و جوانان میتوانند از زیبایی موی طبیعی ریش و سبیل خود لذت ببرند اما اگر به هر دلیلی مثلا جای زخم یا سوختگی یا شکستگی و ..‌. در جا هایی از صورت رشد ریش و سبیل نداشتند یا متوقف شده بود در این صورت میتوانند با استفاده از عمل کاشت ریش و سبیل و موی سر و سه چندان برابر کردن جذابیت خود استفاده کنند و لذت ببرند.

کلینیک زیبایی اهواز خدمات ویژه ای را در زمینه کاشت مو و کاشت ریش و سبیل در اهواز و خوزستان به مشتریان خود ارائه می دهد.

میزان موفقیت کاشت ریش و سبیل

میزان موفقیت کاشت ریش و سبیل بسیار بالا است به طوری که سه چهارم گرفت های کاشته شده به رشد طبیعی میرسند.
روش کاشت ریش و سبیل یک درمان قطعی برای این عارضه بدون هیچ عوارضی هست. عمل کاشت ریش و سبیل بدون درد و عمل جراحی صورت میگیرد و خون ریزی ندارد و نیازی به هیچ گونه بخیه ای نیست، به مقدار خیلی کمی قرمزی و تورم و التهاب دارد که خیلی طبیعی است و بسیار زود برطرف میشود و فرد در زمان خیلی کمی یعنی یکی دو روز بعد میتواند به زندگی خود بدون دغدغه و ناراحتی ادامه دهد زیرا دوران نقاهدی ندارد.
آقایان جذابیت چهره ی خود و اعتماد به نفس ناشی از آن را دوباره بدست می آورند.

خدمات مرتبط

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*