Notice: Array to string conversion in /home/h167248/domains/ahvazclinic.ir/public_html/wp-content/themes/clinicmehrzad/header.php on line 9
کاشت ابرو اهواز | کاشت ابرو خوزستان | هزینه کاشت ابرو

کاشت ابرو

می 14, 2020
تعداد بازدید : 4426

کاشت ابرو اهوازکاشت ابرو : کلینیک اهواز

کاشت ابرو نیز یکی از روش ها مانند کاشت مو برای پرپشت شدن ابرو ها است.

چرا بعضی از افراد به سراغ کاشت ابرو می روند؟ چه زمانی نیاز به کاشت ابرو است؟
هر فردی ممکن است سوالات فوق را چندین بار از خود پرسیده باشد؟ حتی شاید شما که در حال خواندن این مقاله هستید نیز با چنین سوالاتی در ذهن خود دست و پنجه نرم کنید، به همین دلیل در این مقاله به بررسی عوامل روی آوردن بسیاری از مردم به کاشت ابرو، زمان مناسب برای کاشت ابرو و… می پردازیم پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.
میل به زیبایی در انسان ها امری طبیعی بوده و همه ما همواره به دنبال کسب و یاحفظ این زیبایی هستیم. بیشترین مرکز توجه در بدن هر فرد صورت او است به همین دلیل جراحی هایی که مربوط به زیبایی صورت است متقاضیان بسیار زیادی نسبت به دیگر عمل ها دارد. اما کاشت ابرو چه ارتباطی با زیبایی صورت دارد؟
همه ما به خوبی می دانیم که ابرو یکی از مهمترین عناصر صورت بوده و تاثیر زیادی هم در زیبایی صورت دارد. از زمان های بسیار دور تا به حال پرپشتی و کشیده بودن ابرو ها نوعی زیبایی محسوب می شد اما متاسفانه امروزه ابرو نیز با مشکل ریزش مو دست و پنجه نرم می کند به همین دلیل ریزش ابرو، ابروی کم پشت و یا رشد نکردن ابرو پس از مرتب شدن و… به مشکل بزرگی برای بسیاری از زنان تبدیل شده است.
ممکن است با مطالعه مطالب فوق با خود بگویید درمان چنین عارضه ای بهتر از کاشت ابرو است پس چرا کاشت ابرو را انتخاب کنیم؟
کاملا حق با شما است اما بهتر است بدانید کاشت مو یک روش درمان ریزش مو است چرا که کاشت ابرو درواقع پیوند مو است البته گاهی پزشکان با تجویز دارو هایی سعی در درمان ریزش مو دارند اما در بسیاری از مواقع درمان ریزش مو کاری دشوار و حتی گاهی غیرقابل انجام است به همین دلیل بسیاری از افراد به کاشت ابرو که ساده ترین و سریعترین راه درمان طاسی و ریزش شدید ابرو است روی می آورند. حتی گاهی کم پشتی ابرو ارثی بوده و اصلا ارتباطی با ریزش مو ندارد بنابراین کاشت ابرو برای چنین افرادی بهترین انتخاب و بهترین راه خواهد بود.
همانطور که می دانید مردان اهمیت چندانی به پرپشتی ابرو های خود نمی دهند اما زنان بر روی ابرو های خود حساس بوده و به زیبایی آن اهمیت زیادی می دهند به همین دلیل زنان مخاطبان اصلی و یا شاید بهتر است بگوییم تنها مخاطبان کاشت ابرو هستند.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت و هزینه کاشت ابرو اهواز با مشاوران ما تماس بگیرید.

روش کاشت ابرو

بسیاری از کسانی که قصد کاشت ابرو دارند به دنبال یافتن بهترین روش کاشت ابرو هستند چرا که می خواهند بعد از عمل تا حد ممکن از عوارض بعد از کاشت ابرو در امان باشند. در نتیجه برای آشنایی با تمامی روش های موجود به مطالب زیر توجه کنید:

روش FUT: روشی است که در آن عمل جراحی انجام می شود، به این صورت که یک برش نواری توسط جراح از روی پوست سر برداشته می شود سپس پزشک برای جدا کردن فولیکول های مو و کاشته شدن آن ها در جای مورد نظر این قسمت نواری را تکه تکه می کند. از معایب این روش کاشت ابرو می توان به طولانی بودن دوران نقاهت و همچنین گاهی به باقی ماندن جای جراحی اشاره کرد.

روش FIT: این روش به نام های روش برش واحد فولیکولی و کاشت ابرو بدون جراحی معروف است. در این روش به دلیل کاشت تک تک مو زمان انجام برداشت خیلی طولانی است. در روش FIT فولیکول های مو از پشت سر برداشته می شوند و سپس در قسمت مورد نظر کاشته می شود.

روش SUT: روشی که در آن فولیکول های مو توسط دستگاه برداشته می شود. مزیت این روش به روش های دیگر این است که سرعت برداشت به صورت چشم گیری افزایش می یابد اما به عبارتی این مزیت خود یک عیب نیز محسوب می شود چرا که در این روش به دلیل سرعت بالای برداشت احتمال آسیب رسیدن به گرافت های مو تا حد زیادی افزایش می یابد.

روش FUE: روشی پیشرفته تر از دو روش فوق است که در آن برداشت و کاشت فولیکول مو توسط دستگاه انجام می شود.

روش سلول های بنیادی: سلول های بنیادی تاثیر بسیاری در ترمیم بافت های گوناگون که موها نیز جزو آن ها هستند دارند. در کاشت ابرو به روش سلول های بنیادی تمام تار های مو را بر نمیدارند بلکه چند سلول ریشه مو را در ناحیه مورد نظر باقی می گذارند تا مو ها تحریک شوند و دوباره رشد کنند. بیماران تاثیر این روش را پس از گذشت چند ماه مشاهده می کنند.

مراقبت های بعد از کاشت ابرو

مراقبت های بعد از کاشت ابرو برای کسب نتیجه مطلوب از عمل الزامی است. برخی از این مراقبت ها عبارتند از:

  • استفاده از قرص مسکن: اگر بیمار پس از کاشت ابرو با ورم و درد زیادی مواجه شد می تواند برای تسکین درد خود از مسکن استفاده کند.
  • قرار نگرفتن زیر نور آفتاب: نور آفتاب سبب آسیب رسیدن به فولیکول های کاشته شده می شود به همین دلیل بیمار پس از کاشت ابرو نباید در معرض نور مستقیم افتاب قرار بگیرد. در موارد ضروری نیز می تواند از کلاه لبه دار و عینک آفتابی که شیشه های بزرگی دارد استفاده کند.
  • شست و شو: پنج روز بعد از عمل بیمار می تواند ابرو های خود را شستشو دهد البته ابتدا باید با مواد شوینده ملایم ابرو ها را شست و شو دهد چرا که شوینده های قوی برای فولیکول های مو مضر هستند.

خدمات مرتبط

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*