Notice: Array to string conversion in /home/h167248/domains/ahvazclinic.ir/public_html/wp-content/themes/clinicmehrzad/header.php on line 9
پروتز مو اهواز | پروتز مو | پروتز مو زنانه | پروتز مو مردانه | هزینه پروتز مو

پروتز مو

ژوئن 4, 2020
تعداد بازدید : 3334

کلینیک تخصصی کاشت مو اهواز آماده ارائه خدمات در زمینه پروتز مو در اهواز و خوزستان است. برای اطلاع از هزینه پروتز مو می توانید با کلینیک زیبایی اهواز تماس بگیرید و اطلاعات کامل را دریافت کنید.

پروتز مو اهواز و خوزستان

در بین روش های زیادی که برای ترمیم و کاشت مو وجود دارد که روش به نام پروتز مو هستش که خیلی ویژگی های جالبی دارد و در واقع یک روش نیمه دائمی مو است.

پروتز مو

روش های کاشت مو که هر کدام ویژگی های خاص خودشان را دارند اما هزینه تقریبا زیاد و زمان بر است، روش آسان تر مثل کلاه گیس هم وجود دارد که موقتی است، شما تا حدودی با این روش ها ممکن است آشنا باشید حال ما میخواهیم یک روش خیلی نوین ( پروتز مو ) را برای شما توضیح دهیم که ویژگی های منحصر به فردی دارد و یک روش ایده آل و کم هزینه برای برگرداندن موهای شماست.

پروتز مو اهواز و خوزستان

پروتز مو چیست؟

آیا تا به حال اسم پروتز مو به گوش تان رسیده است؟ آیا میدانید پروتز مو چیست؟ برای رسیدن به جواب این سوال ها در ادامه ما را همراهی کنید.
یک روش جدید و بسیار پر طرفدار که امروزه رواج پیدا کرده باز گرداندن مو با روش پروتز مو است. افراد یا کسانی که طاسی زیاد موی سر دارند و این باعث کاهش اعتماد به نفس شان شده و از طرفی هزینه ی ترمیم موهای خود را با روش های کاشت مو ندارند میتوانند از روش پروتز مو استفاده کنند.
در روش پروتز مو ، مو ها به جای اینکه در پوست سر اشخاص کاشته شوند در پروتز های ظریفی که از جنس نانو و مشبک هستند کاشته شده و سپس آن را با چسب های مخصوصی رو سر افراد قرار میدهند و ظاهری بسیار طبیعی شبیه مو های عادی را دارد و مشبک بودن این پروتز به این دلیل است که پوست سر بتواند اکسیژن دریافت کند. این پروتز ها بسته به نوع طاسی و کم مویی افراد مراجع درست میشوند و با چسب های گیاهی مخصوصی روی سر وصل میشود.

برای اطلاع از هزینه و دریافت مشاوره در خصوص پروتز مو با کلینیک اهواز خوزستان تماس بگیرید.

پروتز مو بهتر است یا کاشت مو؟پروتز مو بهتر است یا کاشت مو؟

به نظر شما پروتز مو بهتر است یا کاشت مو؟ شما وقتی که در مورد کاشت مو و پروتز مو تحقیق کنید به دلیل اینکه کاشت مو دوران نقاهت زیاد، هزینه بالا و تحمل عمل جراحی را به دنبال دارد اما پروتز مو، کم هزینه و بدون دوران نقاهت و درد است قاعدتا سریع پروتز مو را انتخاب میکنید، اما باید توجه کنید درست است که پروتز مو هزینه کمی دارد اما هر سال باید عمل پروتز را تمدید کنید و این به مراتب هزینه ی بسیار بیشتری نسبت به کاشت مو به دنبال خواهد داشت و همانطور که گفته شد این مشبک بودن پروتز برای این است که هوا و رطوبت کافی به پوست سر شما برسد.

موی سر انسان ها وقتی میریزد دوباره میتواند رشد کند و اجازه ی تجدید قوای پوست سر را میدهد در حالیکه شما وقتی از پروتز استفاده میکنید درسته که پروتز از موادی ساخته شده از تجمع قارچ و ویروس و باکتری جلوگیری میکند اما به دلیل تهویه عدم تجدید قوای پوست، چربی های پوست زیر پروتز جمع میشود و ممکن است ایجاد حساسیت و خارش در پوست سر میکند، که خارش و قرمزی کسانی که از پروتز استفاده میکنند بسیار شایع است.

عمر پروتز مو

عمر پروتز مو در اشخاص مختلف متفاوت است. عمر پروتز مو بستگی به این دارد که اشخاص چگونه از آن مراقبت میکنند و اینکه پروتز مو از چه نوع و جنسی است و از چه موادی تشکیل شده است و همچنین کیفیت پروتز چگونه است.
اما در حالت کلی عمر پروتز مو بین یک و نیم سال تا دو سال است، بعضا اشخاصی هم هستند که با مراقبت صحیح بدون هیچ مشکلی تا بیشتر از دو سال هم از پروتز موهای خود استفاده کرده اند.

فواید عمر پروتز مو

اشخاصی که طاسی یا ریزش مو زیادی دارند پروتز مو پیشنهاد مناسبی برای آنها است، در پروتز مو در کم ترین زمان بهترین بازده و نتیجه را مشاهده خواهید کرد، پروتز مو هزینه بسیار مناسبی دارد و هزینه آن از سایر روش های ترمیم مو کمتر است. درسته که پروتز مو یک روش نیمه دائمی است اما برای مدت زمان زیادی میتوان از این روش استفاده کرد.
با پروتز اشخاص میتوانند بدون هیچگونه محدودیتی به فعالیت های عادی و روزمره گی خود ادامه دهند مثل شنا، ورزش، تفریح، حمام کردن و …
پروتز مو یک روش غیر تهاجمی است که برای انجام آن هم هیچ نیازی به عمل جراحی وجود ندارد، پزشک با توجه به نیاز متقاضی پروتز مو را در نقاط درخواستی او بدون هیچ محدودیتی انجام میدهد. موها کاملا طبیعی به نظر میرسند و تراکم موها در پروتز مو تعیین شده است و بسته به درخواست متقاضی هر تعدادی که مایل باشند میتوانند درخواست کنند.

پروتز مو از مواد و ترکیباتی ساخته میشود که از جمع شدن باکتری و ویروس و قارچ در ناحیه سر جلوگیری کرده ‌و همچنین قابلیت رنگ کردن و مش و فر را دارد.

خدمات مرتبط

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*