Notice: Array to string conversion in /home/h167248/domains/ahvazclinic.ir/public_html/wp-content/themes/clinicmehrzad/header.php on line 9
میکرونیدلینگ اهواز | میکرونیدلینگ | هزین همیکرونیدلینگ | بهترین میکرونیدلینگ اهواز

میکرونیدلینگ

ژوئن 4, 2020
تعداد بازدید : 1110

میکرونیدلینگ اهواز خوزستان

کلینییک زیبایی اهواز خوزستان با ارائه راهکار های جوانسازی و زیبایی صورت آماده ارائه خدمات میکرونیدلینگ اهواز است. برای اطلاع از هزینه میکرونیدلینگ اهواز خوزستان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

میکرونیدلینگ اهواز

داشتن یک پوست با نشاط و زیبا و جوان خواسته ای است که هر کسی میخواهد جدا از سن و سال و جنسیت، از گذشته های دور تا کنون همیشه روش های سنتی و پزشکی زیادی برای درمان لک ها، زخم ها، جای جوش، سوختگی و … وجود داشته است. میکرونیدلینگ یکی از جدید ترین و بهترین روش های درمانی برای خیلی از عارضه های پوستی هست، میکرونیدلینگ یک روش غیر تهاجمی برای جوان سازی پوست صورت است که در این روش از سوزن های خیلی کوچکی استفاده میشود برای ایجاد سوراخ های ریز در پوست که متخصص از طریق این سوراخ ها بتواند سرم یا مواد خاص را وارد منافذ پوست برای بازسازی و جوان سازی بکند.. این متد درمانی به دو روش قابل انجام است:

  •  به روش دستی: به منظور انجام این روش از دستگاهی به نام درمارولر استفاده میشود که سری درمارولر از تعداد زیادی سوزن های نازک و ریز از جنس تیتانیوم ساخته شده که با این دستگاه حفره های با عمق مشخص در پوست ایجاد میکنند.
  • روش استفاده از دستگاه: در این روش منافذ هایی با فاصله معین و با سرعت قابل تنظیم ایجاد میکنند، تعداد منافذ در این روش خیلی بیشتر از روش دستی است و عملکرد بالاتری دارد.
    در هر دو تا روش منافذی در پوست ایجاد میشود که میتوانند از طریق این منافذ مواد درمانی را به پوست وارد کنند و عمل ترمیم و بازسازی پوست را انجام دهند.

هزینه میکرونیدلینگ اهواز

هزینه میکرونیدلینگ اهواز

همانطور که گفته شد هزینه میکرونیدلینگ خیلی پایین تر از سایر روش ها می باشد، میزان آسیب دیدگی پوست ها متفاوت است و اینکه جای زخم ها و عمق شان، لک ها و جوش ها در هر شخصی فرق میکند پس قاعدتا تعداد جلسات تکرار عمل هم متفاوت است و این تعداد جلسات و زمان عمل میکرونیدلینگ هستش که تعیین میکند هزینه چقدر باشد، اما در کل هزینه میکرونیدلینگ خیلی کمتر از بقیه روش های پاکسازی و جوانسازی پوست است.

فواید میکرونیدلینگ

با گذشت زمان تولید کلاژن پوست کم میشه و باعث افتادگی و چین و چروک پوست میشه یکی از کاربرد ها و فواید میکرونیدلینگ درمان و رفع این چین و چروک ها و افتادگی پوست است.
برای رفع جای جوش و لک آن میتوانند از روش میکرونیدلینگ استفاده کنند اگر مراقبت ها و ترمیم به خوبی انجام شود جای آن به کلی تمام میشود.
خانم ها موقع بارداری یا چاق و لاغر شدن پوست شان کش می آید ولی با گذر زمان این پوست حالت ارتجاعی یا کشسانی خود را کم کم از دست میدهد و این باعث ایجاد ترک هایی روی پوست بدن (پاها، شکم، ران، باسن و …) میشود که برای کاهش یا از بین بردن ترک ها میکرونیدلینگ یکی از بهترین روش ها برای درمان است.
میکرونیدلینگ قابل استفاده برای ناحیه های حساس بدن مثل دور چشم و بینی، برای روشن شدن پوست با ترمیم لک ها و تیرگی ها، از بین بردن جای زخم ها هستش، میکرونیدلینگ به تحریک تولید کلاژن کمک میکند و باعث جوان سازی پوست میشود و برخلاف سایر روش های درمانی جوان سازی هزینه ی پایینی دارد و برای انواع پوست ها قابل استفاده است.

فواید میکرونیدلینگ

معجزه میکرونیدلینگ

یک روش بدون جراحی و تحمل درد و غیر تهاجمی برای داشتن یک پوست شفاف و زیبا معجزه میکرونیدلینگ است که اثر خیلی زیاد و با دوامی دارد با این روش شما میتوانید چن سال جوان تر شوید و پیری خود را به تعویق بیندازید.
سرعت بالایی که این دستگاه در انجام عمل میکرونیدلینگ دارد در زمان خیلی کمی تعداد خیلی زیادی سوراخ های ریز در سطح پوست ایجاد میکند و خاصیت ارتجاعی پوست را بالا میبرد و سلول های پوست را به تکثیر تحریک میکند و با تولید مویرگ جدید باعث بهبود جریان خون در پوست میشود و سفتی و رطوبت پوست و به دنبال آن شادابی و طراوت پوست را ایجاد میکند‌.
میکرونیدلینگ نسبت به روش های دیگر دارای درد کمتری است، طبق الگوی خاص و از پیش تعیین شده زدن سوزن روی پوست انجام میگیرد و قسمت های سوراخ شده ی پوست شروع به بازسازی میکند.

میکرونیدلینگ در فاصله های زمانی تعیین شده باید انجام گیرد و فاصله ی بین دو دوره حدود شش تا هفت هفته باشد تا کلاژن سازی دوره اش کامل شود. برای پوست های نازک یکی از بهترین روش ها میکرونیدلینگ است حتی برای قسمت هایی از بدن که نمیتوان از روش های زیبایی دیگر استفاده کرد میتوان از میکرونیدلینگ برای رفع آن عارضه ها و بازسازی سطح پوست استفاده کرد.

میکرونیدلینگ مو

میکرونیدلینگ مو یکی از جذاب ترین کاربرد میکرونیدلینگ است، تحقیقات بسیار زیادی انجام شده و متخصصان به این نتیجه رسیدند که میکرونیدلینگ میتواند ریزش موی سر را درمان کند و جالب اینجاست حتی اگر این ریزش ارثی هم باشد با میکرونیدلینگ قابل درمان است.
در میکرونیدلینگ مو هم مثل موارد دیگر با استفاده از سوزن های دستگاه، روی سر سوراخ های بسیار ریز و زیادی ایجاد میکند و منافذ پوست سر باز میشود و باعث رشد بهتر و سریع تر مو میشود و همچنین سلامت و طول عمر فولیکول موها را افزایش داده و افزایش ضخامت تارهای موی سر را هم موجب میشود. همان طور که باعث تحریک سلول بنیادین پوست میشود در جمجمه هم به همین شیوه عمل میکند و سبب تحریک سلول بنیادین جمجمه میشود تا نهایتا منجر به رشد موی سر شود.
از میکرونیدلینگ برای جذب بهتر موادی نظیر ماینوکسیدیل که عامل تحریک رشد مو هستش میشود.
میکرونیدلینگ بر خلاف دیگر روش های درمانی تاثیر آن روی پوست سطحی نیست بلکه روی پوست میانی اثر میگذارد و باعث تولید و ترشح بیشتر کلاژن و فیبر میشود که این نیز بهبود فولیکول موها را به دنبال دارد.

میکرونیدلینگ صورت

انسان ها در طول تاریخ همیشه به دنبال راه هایی برای زیبایی و ترمیم پوست خود بوده اند؛ یکی از بهترین راه ها میکرونیدلینگ صورت است، با میکرونیدلینگ صورت جای جوش، لک، ترک پوستی، جای زخم و بخیه ترمیم می یابد وبا توجه به سطحی بودن و یا عمقی بودن عارضه ها تعداد جلسات میکرونیدلینگ طول میکشد، بعد از میکرونیدلینگ صورت از کرم لایه بردار نباید اصلا استفاده شود چون پوست حساس میشود.

با توجه به نوع پوست افراد مراجع و عارضه ها و عیب های آن پزشک متخصص تعیین میکند که از چه نوع دستگاه میکرونیدلینگ استفاده کند و پزشک ابتدا یه سری مواد بی حس کننده روی پوست افراد مراجع استفاده میکنند و سپس عمل میکرونیدلینگ را انجام میدهند، که یک نوع تحریک مکانیکال روی پوست صورت میگیرد تا رشد و تکثیر سلول های پوست افزایش پیدا کند.

خدمات مرتبط

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*