Notice: Array to string conversion in /home/h167248/domains/ahvazclinic.ir/public_html/wp-content/themes/clinicmehrzad/header.php on line 9
لیزر موهای زائد اهواز خوزستان | هزینه لیزر موی زائد اهواز | بهترین مرکز لیزر اهواز

لیزر موی زائد

ژوئن 4, 2020
تعداد بازدید : 1922

لیزر موهای زائد اهواز خوزستان

کلینیک زیبایی اهواز خوزستان به عنوان بهترین مرکز لیزر موی زائد اهواز آماده ارائه خدمات زیبایی و لیزر به شما عزیزان است.

یکی از پر طرفدار ترین روش از بین بردن موهای زائد بدن، لیزر موهای زائد است که امروزه کاربرد و طرفداران خیلی زیادی دارد. لیزر موهای زائد نگرانی و دغدغه شما را برای رهایی از شر موهای زائد از بین میبرد. در عمل لیزر موهای زائد موهایی که تیره رنگ باشد را میسوزاند و از بین میبرد.

برای اطلاع از هزینه لیزر موی زائد اهواز با مشاوران ما تماس بگیرید.

با این حرارت فولیکول موها از کا می افتد و از بین میرود اما با اینکه با یک بار حرارت فولیکول ها از بین میروند چرا چند جلسه لیزر موهای زائد لازم است؟ چونکه وقتی عمل لیزر انجام میگیرد تعدادی از فولیکول ها در حال استراحت هستند، در واقع این فولیکول ها اکثر اوقات را در فاز استراحت به سر میبرند بنابراین با تعداد جلساتی به فاصله ی مشخص هر دفعه بخشی از این فولیکول ها از بین میروند.

لیزر موی زائد

هزینه لیزر موی زائد کل بدن اهواز

به نظر شما هزینه لیزر کل بدن چقدر است؟
با توجه به اینکه شما میخواهید لیزر موهای زائد چه قسمتی از بدن تان را انجام دهید یا اینکه کل بدن تان را لیزر کنید چندین میلیون ارزش دارد، زیرا موهای زائد یکی از مشکلات آزار دهنده ای است که هر چقدر هزینه شود برای خلاص شدن از شر آن کم است. البته ناگفته نماند که هزینه ی لیزر موهای زائد از همه ی روش های مادام العمری که باید انجام شود مثل اپیلاسیون، پودر های موبر، ژیلت و … از لحاظ اقتصادی به صرفه تر است و اینکه بعد از چند ماه این موها به کلی از بین میروند و تمام میشود و شما با صرف هزینه بسیار کم یک پوست بدون مو را تجربه خواهید کرد.

هزینه لیزر موی زائد کل بدن

لیزر الکساندرایت کندلا اهواز

برای لیزر موهای زائد یکی از مهم ترین نکات انتخاب دستگاه لیزر است؛ برای انتخاب دستگاه باید حتما به دو مورد توجه شود: اول نوع تکنولوژی دستگاه و دوم نوع برند دستگاه است.
الکساندرایت کندلا یکی از قوی ترین محصولات لیزر آمریکا برای لیزر موهای زائد بدن است. لیزر موهای زائد بدن به دلیل داشتن خنک کننده های خیلی قوی و آسانی کار با آن و بی درد بودنش توان اثر دهی بالایی در لیزر موهای زائد دارد و خیلی مورد توجه و پر طرفدار است. از ویژگی های لیزر موهای زائد سرعت زیاد، پرتاب یخ، بی حسی، زمان و درد کمتر است و همچنین قابل تغییر دادن و تنظیم کردن طول موج و انرژی مورد نیاز برای لیزر مو های زائد است.

لیزر الکساندرایت کندلا اهواز

بهترین مرکز لیزر اهواز

بهترین مرکز لیزر کجاست؟ و چگونه بهترین مرکز لیزر را انتخاب کنیم؟
مهم ترین موردی که باید رعایت شود نوع و کیفیت دستگاهی است که لیزر موهای زائد توسط آن صورت میگیرد، در حال حاضر الکساندرایت کندلا یکی از بهترین برند های که میتوانید مطمئن باشید که بهترین کارایی را دارد که با تعداد جلسات کمتر و اثر دهی بیشتر نسبت به لیزر موهای زائد پوئن مثبتی مقابل بقیه دستگاه ها دارد.

اگر نمیتوانید در مورد دستگاهی که میخواهید با آن لیزر موهای زائد خود را انجام دهید تحقیق کنید و اطلاعات لازم را بدست آورید، میتوانید لیزر را روی یک قسمت از پوستتان صرفا جهت تست کردن انجام دهید و اگر مطمئن شدید لیزر روی پوست دستتان جواب میدهد عمل لیزر موهای زائد خود را انجام دهید.

نواحی لیزر موی زائد

شما قبل از اینکه لیزر موهای زائد بدن خود را انجام دهید باید یک پیش آگاهی از نواحی لیزر موی زائد خود داشته باشید. موهای زائد بدن دو دلیل دارند که یکی از این دلایل، دلیل هورمونی میتواند باشد و دیگری غیر هورمونی.
اگر موی زائد حاصل دلیل هورمونی باشد، این بدین معناست که شخص مراجعه کننده کیست دارد و به همین دلیل در بعضی از نقاط بدن موهای موهای زائد تیره رنگی را در می آورد، در اینصورت نمیتوان با این موهای زائد مقابله کرد و از لیزر استفاده کرد بلکه ابتدا باید بیماری خود را درمان کند.

اما برای از بین بردن موهای غیر هورمونی میتوانند از لیزر استفاده کنند. عمل لیزر موهای زائد برای افرادی که پوست روشن با موهای تیره دارد خیلی خوب جواب میدهد اما افرادی که پوست خود را برنزه کرده اند یا ذاتا پوستی بسیار تیره دارند باید قبل از عمل لیزر موهای زائد خود به پزشک مراجعه کنند در غیر اینصورت پوستتان میسوزد و ممکن است یک سری لک هایی به خاطر سوختگی در پوست شان ایجاد شود که همیشه همراه شان بماند.
هیچوقت موهای زائد آن قسمت از صورت را که به چشم نزدیک است را انجام ندهید و حتما از عینک مخصوص استفاده کنید وگرنه آسیب شدیدی به چشم وارد میشود.

همه نواحی بدن را میتوان لیزر کرد که البته خانم ها بیشتر نواحی بیکینی، زیر بغل، پاها و صورت خود را لیزر میکنند ولی آقایان بیشتر کمر، سینه و پای خود را لیزر میکنند، شما میتوانید با لیزر موهای زائد خود بعد از چند جلسه طی چند ماه از شر موهای زائد خود برای همیشه خلاص شوید و از پوستی شفاف و بدون موی خود لذت ببرید.

خدمات مرتبط

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*