Notice: Array to string conversion in /home/h167248/domains/ahvazclinic.ir/public_html/wp-content/themes/clinicmehrzad/header.php on line 9
تزریق ژل اهواز | تزریق ژل لب اهواز | تزریق ژل زیر چشم اهواز

تزریق ژل

می 14, 2020
تعداد بازدید : 883

تزریق ژل : اهواز خوزستان

بروز چین و چروک در میانسالی امری عادی و معمولی است که بیشتر افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند بروز این مشکلات در خانم ها بسیار ناراحت کننده است از این رو این دسته از افراد به دنبال راه حل هایی برای این مشکلات هستند. در خانم هایی که چین و چروک عمقی باشد نیاز به درمان هایی مانند بوتاکس یا تزریق ژل است که این دسته از افراد می توانند تا با مراجعه به کلنیک های معتبر تزریق ژل انجام دهند.

تزریق ژل
بروز چین و چروک در نواحی مختلف صورت باعث می شود تا چهره فرد بسیار خسته و پیر به نظر برسند که این عامل به تضعیف اعتماد به نفس فرد می انجامد امروز پیشرفت هایی که در زمینه زیبایی وجود دارد برای رفع این نوع مشکلات بسیار کمک کننده است.

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل اهواز می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و با توجه به برند ژل انتخابی هزینه را براورد کنید.

از این رو تزریق ژل یکی از مناسب ترین روش های رفع این چین و چروک ها و این خطوط صورت است که می توان با روش های غیر جراحی این علائم را از بین برد و به حجم از دست رفته صورت کمک کرد. از این روش می توان برای رفع شل شدن بافت ها، از دست رفتن میزان پری صورت و عمیق شدن چین ها و خطوط صورت استفاده کرد.

نواحی مورد نظر در تزریق ژل

نواحی مورد نظر در تزریق ژل

 تزریق ژل برای رفع چین های خنده

خانم های بسیاری با مشکل خط لبخند و یا چین های کنار دهان مواجهه هستند که مناسب ترین راه برای رفع این مشکل تزریق ژل است. که این تزریق را پزشک معمولا برای رسیدن به نتیجه مطلوب با 2-1 سرنگ انجام می دهد. تزریق ژل برای رفع چین دور دهان مناسب آن دست از افرادی است که دنبال پرکننده های طبیعی هستند.

 تزریق ژل برای افزایش حجم لب ها

شکل لب تاثیر بسیار زیادی در زیبایی افراد مخصوصا خانم ها دارد از این رو بیشتر خانم ها دوست دارند تا لب هایی گوشتی و حجیم داشته باشند زیرا داشتن لب های بسیار بد فرم و نازک می تواند ظاهر فرد را تحت تاثیر قرار دهد از این رو تزریق ژل برای افزایش حجم لب ها از مهم ترین کار هایی است که امروزه در کلنیک های زیبایی برای رفع این نوع معایب صورت و لب انجام می شود که پزشک این نوع تزریق را در یک جلسه و برای پرتر شدن لب ها انجام می دهد.

تزریق ژل لب

 تزریق ژل در لب ها (خطوط سیگاری ها )

وجود خط و چین های بسیار در ناحیه دهان باعث جمع شدن دهان می شود که این حالت فرد را مسن تر از سن خود نشان می دهد این نوع خطوط بیشتر در افراد سیگاری و یا افرادی که کاهش وزن شدید داشته اند افراد میانسال بیشتر با این مشکل روبرو هستند که بهترین روش برای رفع این مشکل یه نظر بیشتر متخصصان زیبایی تزریق ژل است استفاده از ژل حاوی اسید هیالورونیکی برای این مناطق و برای اصلاح این چین ها بسیار نتیجه بخش است. علاوه بر این مورد از دیگر راه های رفع این چین ها و خط ها می توان به تزریق بوتاکس اشاره داشت

 تزریق ژل برای برجستگی گونه ها

گونه ها نقش زیادی را در زیبایی و جوان بودن چهره دارند معمولا خانم هایی که گونه های برجسته دارند چهره بسیار شاداب و زیبایی را دارند در بیشتر خانم ها که دارای صورتی با گونه صاف و فرو رفته هستند عواملی مانند پیری، کاهش وزن و یا علل مادر زادی بسیار نقش دارد که امروزه می توان با استفاده از تزریق ژل این مشکل را رفع کرد که این کار معمولا با تزریق پرکننده های بافت نرم انجام می شود.

 تزریق ژل در رفع خطوط اخم

خط اخم معمولا در بین دو ابرو شکل می گیرد که امروزه با روش هایی مانند بوتاکس یا تزریق ژل که یکی از روش های رفع خطوط اخم بین دو ابرو هستند رفع می شود و از این رو این خطوط در افرادی که در این ناحیه خطوط عمق کم تا متوسط به راحتی قابل درمان است استفاده از پرکننده های بافت نرم مانند ژل برای پر کردن چین های فرو رفته این قسمت بسیار مناسب است.

علاوه بر تزریق ژل در رفع خطوط اخم از سایر روش های درمان می توان به استفاده از تزریق چربی یا برداشتن عضلات اخم اشاره داشت.

 تزریق ژل برای رفع گودی زیر چشم

بروز شیارهایی در اطراف چشم در طول میانسالی و یا در زمان بیماری از مشکلاتی است که باعث تغییر در چهره افراد می شود که معمولا بسیار ناخوشایند است خوشبختانه با متد های پزشکی امروزه می توان این نوع علائم را به راحتی رفع کرد روش بلفارو پلاستی روشی است که این مشکل را در بیمارانی که دچار گودی پلک پایین یا بیرون زدگی حاوی چربی در پلک پایین هستند حل نماید اما بسیاری از افراد که شرایط جرای را ندارند می توانند تا برای رفع گودش زیر چشم از روش تزریق ژل استفاده نمایند.

 تزریق ژل برای رفع غبغب

تزریق ژل برای رفع غبغب از روش هایی است که می تواند مشکل وجود غبغب هر چند خفیف را رفع و آن را مخفی کند. پزشک در این روش برای نتیجه مطلوب از پرکننده های هیالورونیک اسید برای رفع مشکل این ناحیه از استفاده می کند. در شرایطی که فرد دارای غبغب متوسط یا شدید باشد، در این صورت پزشک برای رفع آن لیفت صورت با عمل جراحی را توصیه می کند.

خدمات مرتبط

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*