Notice: Array to string conversion in /home/h167248/domains/ahvazclinic.ir/public_html/wp-content/themes/clinicmehrzad/header.php on line 9
بهترین روش کاشت مو | کلینیک زیبایی اهواز

بهترین روش کاشت مو

ژوئن 4, 2020
تعداد بازدید : 375

بهترین روش کاشت مواین روز ها که طاسی سر یا کم مویی سر زیاد شده، کاشت مو طرفداران زیادی پیدا کرده است که یکی از راه های برگرداندن زیبایی و جذابیت کاشت مو است که علاوه بر کاشت موی سر، کاشت ابرو و سبیل هم طرفداران زیادی دارد. اکثرا کسانی که اقدام به کاشت مو میکنند با سوالات و نگرانی های زیادی روبرو هستند مثل هزینه، انتخاب روش مناسب، شناخت متد روز دنیا در کاشت مو و …
انواع کاشت مو داریم مثل: کاشت موی سر، کاشت ریش و سبیل و کاشت ابرو، که قبل از شروع به انجام عمل کاشت باید اطلاعات کافی را در زمینه ی بهترین روش کاشت مو را به دست بیاورید. که ما اینجا با مختصر توضیحاتی شما را تا حدودی با کاشت مو و متد های جدید کاشت مو آشنا کنیم.

بهترین روش کاشت مو چیست؟

شما برای درمان و برطرف کردن عارضه ی کم مویی یا طاسی سر خود اقدام به کاشت مو کردید اما سوال اینجاست بهترین روش کاشت مو چیست؟
کاشت مو در واقع انتقال فولیکول های مو از یک ناحیه ی سر به نام بانک مو ( بانک مو: یک قسمت از سر است معمولا پشت سر است که تحت تاثیر هورمون مردانه تستوسترون قرار نمیگیرد بنابراین ریزش وجود ندارد و این ویژگی خود را همیشه حفظ میکند حتی اگر به ناحیه ای دیگر انتقال داده شود. ) به نواحی کم مو یا طاس سر، ابرو، ریش و سبیل.
بهترین روش کاشت مو روشی است که بدون کم ترین درد، جراحی، عارضه و با بهبودی سریع، اثر بخشی سریع و کمترین زمان انجام بگیرد و همچنین بعد از کاشت، موها رشد کاملا طبیعی بدون دیده شدن خط کاشت داشته باشند و افراد مراجعه کننده کاملا جذابیت و اعتماد به نفس خود را بدست آورند و راضی باشند.

بهترین روش کاشت مو چیست

انواع روش کاشت مو

کاشت مو با روش های زیادی انجام میگیرد روش های نوین و سنتی، که ما اینجا شما را با انواع روش کاشت مو آشنا میکنیم؛ کاشت مو همان طور که گفته شد با روش های مختلفی انجام میگیرد که برای رسیدن به بهترین نتیجه شما باید حتما با پزشک خود مشورت کنید تا بر اساس نیاز شما بهترین روش انتخاب شود. در کل 5 روش کاشت مو که به عنوان بهترین روش کاشت مو هستند وجود دارد:
روش کاشت مو FUT: در این روش برای کاشت عمل جراحی انجام میشود که طی آن پزشک متخصص 1 الی 2 سانتی متر از پوست سر را از قسمت پشتی سر برمیدارد و برش های کوچک میزند تا فولیکول های مو را جدا کرده و عمل کاشت را انجام دهد که در این روش کاشت مو FUT جای بخیه میماند و دوران نقاهت تقریبا زیادی دارد.
روش کاشت مو FIT:
کاشت مو FIT بدون انجام عمل جراحی است که در این روش دونه دونه فولیکول های مو از قسمت بانک مو جدا شده و در ناحیه ی کم پشت یا طاس کاشته میشود که زمان برداشت موها خیلی طولانی میشود.
روش کاشت مو SUT:
در این روش کاشت مو، فولیکول مو ها را با دستگاه برداشت میکنند از قسمت بانک مو، بنابراین سرعت عمل خیلی بالا میرود اما آسیب هایی هم به فولیکول ها تقریبا وارد میشود ، یک روش بدون بیهوشی و جراحی با رشد خیلی طبیعی است.
روش کاشت مو FUE:
در این روش کاشت مو هم عمل برداشت و هم عمل کاشت مو با دستگاه انجام میگیرد و سرعت و انجام عمل خیلی زیاد است در واقع کامل کننده ی روش های FUT و FIT است.
روش سلول های بنیادی:
چون سلول های بنیادی در کل بدن برای ترمیم انواع بافت های بدن نقش اساسی دارد بنابراین در این روش چند سلول از سلول های بنیادی ریشه مو برداشت میشود برای بقیه نواحی، و بقیه ی سلول ها باقی میماند تا فرایند تولید و رشد مو را تحریک کند یک روش کاملا طبیعی و زیبا است.

روش های ترکیبی کاشت مو

روش های ترکیبی کاشت مو برای کسانی مناسب است که طاسی سر آنها بسیار زیاد است و با انجام یکی از روش های ذکر شده چندین جلسه طول میکشد برای این گونه افراد از روش های ترکیب مو استفاده میشود که در آن از ترکیب دو روش FIT و FUT میتوان برای معالجه استفاده کرد، در این روش ترکیبی چون از هر دو روش کاشت FUT و FIT استفاده میشود بنابراین تراکم کاشت مو خیلی زیاد است.

برای کسانی که در طاسی سر خود موهای زیادی را از دست داده اند، برای پوشش دهی از دو روش کاشت مو FIT و کاشت مو FUT استفاده شده و طبق هر دو روش فولیکول ها برداشت میشود تا در سطح وسیع تری در قسمت طاس سر عمل کاشت صورت گیرد که به این منظور اول عمل FUT را انجام داده و در همان روز یا یکی دو روز بعد عمل کاشت FIT هم انجام میشود.

فرد متقاضی نباید از هیچکدام از روش ها طبق توضیحاتی که داده شد نارضایتی داشته باشد مثلا از جای جراحی باقی مانده روش کاشت FUT یا زمان طولانی برداشت فولیکول در روش کاشت FIT ناراضی نباشد، تا پزشک بتواند با بهترین روش کاشت مو، رشد طبیعی موها را به شما باز گرداند.

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*